O nás

 

V roku 2006 sme zaviedli na trh kompletný sortiment výrobkov na bylinkovú očistu v prospech uchovania zdravia. V súčasnosti už naše výrobky značky ToxiClean® a Clean Inside® pravidelne používajú pri svojej práci viacerí odborníci v zdravotníctve, a ich užívateľmi sú státisíce jedincov po celom svete.

Úspech NaturalSwiss spočíva v tom, že sa sústreďuje výlučne na detoxikáciu a očistu organizmu, kým iné spoločnosti distribujú aj rôzne iné doplnky výživy a vitamíny.

  • NaturalSwiss je spoločnosť s najväčšími skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu, preto sa stala renomovanou značkou na trhu.
  • Publikujeme uznávané odborné články.
  • NaturalSwiss je medzinárodne uznávaná značka, zastúpená v 11 krajinách.
  • S našimi prípravkami sme získali medzinárodné ocenenia.
  • Spolupracujeme s uznávanými odbornými lekármi a špecialistami.
  • Naše produkty vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP.
  • Profesionálny a kvalifikovaný zákaznícky servis. Portrét kolegyne zákazníckeho servisu zodpovedá skutočnosti. Obráťte sa na nás s dôverou – a my Vašu dôveru nesklameme!
  • Naše vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia, čoho dôkazom sú notársky overené hodnotenia našich zákazníkov.
  • Spokojnosť našich zákazníkov je zaručená na 100%.
  • Naše ocenené programy Clean Inside a ToxiClean užívalo už viac ako milión ľudí po celom svete.

NaturalSwiss – sme tu pre Vás!

Bylinková očista: Spolupráca s prírodou

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou.
Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami.
Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Pomocou byliniek a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny. Bylinková očista podporuje a stimuluje samočistiaci mechanizmus nášho tela – má pozitívny vplyv na vylučovacie a detoxikačné kanáliky organizmu. Najväčšia hodnota byliniek spočíva v tom, že povzbudzujú funkcie nášho tela. Každý človek má šesť navzájom súvisiacich vylučovacích kanálikov. Keď všetky kanáliky fungujú správne, vtedy sa cítime zdraví.

Zoznámte sa s našimi bylinkármi

Prof. BernathMeno Prof. Bernatha je v oblasti prírodných produktov dobre známe. V uplynulých 30 rokoch pôsobil ako popredný bylinkár a liečiteľ alternatívnej medíciny. Svoje výsledky v oblasti alternetívnej medicíny opisuje vo svojej známej knihe o liečivých a aromatických rastlinách. On je tým majstrom bylinkárom, ktorý vytvoril naše produkty.


Eva MacPhersonSom Eva MacPherson, terapeutka v oblasti zdravia a výživy, ekonómka, žena, manželka a matka. Licenciu prírodnej liečiteľky so skúškou v odbore fytoterapeut som získala na ETI v roku 2006 v Budapešti. Počas obdobia svojich vysokoškolských štúdií som sa zaoberala aj vedou v oblasti výživy a biochémiou. V uplynulých rokoch som sa zasa vzdelávala v oblasti dietetiky, resp. aromaterapie v Panarom Aromaterapeutickom Inštitúte. Od svojich siedmich rokov pravidelne športujem, svojím vyrovnaným životným štýlom som vzorom pre svojich pacientov. Ako fytoterapeutická odborníčka spoločnosti Natural Swiss Vám ponúkam v produktoch Natural Swiss vynikajúcu kvalitu výrobkov z liečivých bylín bez kompromisov.


Annamária GotthardAnnamária Gotthard je zdravotná bylinkárka, dietetická odborníčka, pedagogička, spisovateľka, a je oddanou zástankyňou zdravého životného štýlu. Svoj diplom získala z fytoterapie (alternatívna medicína) na Univerzite Britain’s College of Phytotherapy (phyto - z gréckeho slova "rastlina").
Naše produkty by bez Annamárinej priamej spolupráce neboli také úspešné. Annamária je talentovaná a precízna bylinkárka – je stelesnením skutočného holistického prístupu.

Videá

Programy na detoxikáciu a očistu čriev

Clean Inside® v troch krokoch