Časté otázky

Časté otázky

V ktorý deň v týždni mám začať s programom Clean Inside?

Začať môžete hocikedy: keď od pondelka do piatka pracujete, začnite v sobotu, aby ste sa počas prvých dní, kým si Váš organizmus zvykne, zdržiavali doma z dôvodu, že by ste sa obávali prípadných problémov.

Ako dlho potrvá, kým sa prihlásia prvé výsledky?

Existujú ľudia, ktorí zaznamenávajú výsledky už po niekoľkých dňoch trvania kúry, u niektorých to trvá dlhšie. Väčšina ľudí však pociťuje zvýšenú energiu až po niekoľkých týždňoch. Ak Vás zaujímajú „zreteľné“ výsledky, ako napr. množstvo stolice, alebo či sa odstránili parazity z organizmu, odporúčame, aby ste každodenne sledovali, čo z Vášho organizmu odchádza. Je pravdepodobné, že uvidíte niečo, čo aj vám samotným bude pripadať len ťažko uveriteľné. Parazity sa veľmi často skrývajú v stolici, alebo sú také malé, že ich ľudské oko len veľmi ťažko zaznamená. 70 % parazitov má mikroskopickú veľkosť. Existujú však aj iné príznaky toho, že sa Vaše telo očisťuje. Má Vaša stolica nepríjemný zápach? Hrá rôznymi odtieňmi farieb? Je jej objem väčší než obvykle? Je fľakatá alebo slizká? Musíte často navštevovať toaletu? Keď ste na ktorúkoľvek otázku odpovedali áno, môžete si byť istí, že Vaše telo je na najlepšej ceste k tomu, aby sa stalo čistejším a zdravším.

Koľko vlákniny Clean Inside sa môže denne užívať?

Závisí od jedinca. Už pol odmerky zaručuje pravidelnosť stolice. Maximálne množstvo za deň je trikrát jedna odmerka. Clean Inside je vynikajúcim zdrojom vláknin, nezaťažuje nervový systém, nepoškodzuje črevnú sliznicu a je bezpečný aj pri dlhodobom užívaní.

Kedy mám užívať predpísané lieky, keď súčasne užívam program Clean Inside?

Ak užívate aj iné lieky, odporúča sa, aby ste ich užili pred kapsulami Parasic a vlákninou Clean Inside, alebo až následne o hodinu neskôr.

Zníži sa mi váha?

Áno, väčšina užívateľov popisuje, že schudli o 1 – 5 kg. Prinajmenšom na jedno sú však hrdí všetci, a to je ploché brucho. Uložené odpadové látky zvyšujú objem pásu, a zbaviť sa tohto “plusu” má viditeľný efekt aj navonok. (Budete si môcť utiahnuť opasok o jednu či až dve dierky!) Ďalším plusom je to, že keď sa telo zbaví toxínov, dokáže oveľa lepšie zužitkovať živiny, čím sa odstráni aj túžba po sladkom a mastnom jedle. A ešte niečo. Po detoxikácii budete venovať väčšiu pozornosť tomu, aké potraviny budete jesť.

Koľko vody mám piť počas programu Clean Inside?

Počas každého detoxikačného programu treba piť veľa vody, voda je dôležitým pomocníkom pri “vymývaní” naukladaných toxických látok. Vlákninu Clean Inside zmiešajte s aspoň 2,5 dl vody, s džúsom, alebo iným Vaším obľúbeným nápojom. Okrem toho je nevyhnutnou požiadavkou vypiť denne osem až desať pohárov čistej vody, t.j. minimálne 2 litre.

Ako dlho má trvať detoxikačná kúra?

V prípade, že detoxikujete prvýkrát, rozhodne odporúčame dva mesiace, ale optimálne sú tri mesiace. Nezabudnite, že toxické látky sa vo Vašom organizme ukladali niekoľko desaťročí, takže nemôžete očakávať, že sa ich zbavíte v priebehu niekoľko dní alebo týždňov. Pre väčšinu ľudí je vhodná doba očisty priemerne dva až tri mesiace. Ak budete program opakovať každý rok, potom pravdepodobne postačí aj jeden mesiac.

Má program vedľajšie účinky?

Program Clean Inside nemá vážnejšie vedľajšie účinky. Existuje ale zopár vecí, ktoré môžu nastať, zatiaľ čo sa Vaše telo snaží zbaviť parazitov, húb, a/alebo toxických látok. Sú to tieto: slabosť, bolesti hlavy, nadúvanie, kŕče, podráždenie alebo sčervenanie pokožky, atď. Keď u seba zistíte tieto príznaky, neprepadnite panike. Hociktorý odborník na liečivé čaje Vám povie, že sú to normálne sprievodné javy detoxikácie. Žiaľ, čím je organizmus otrávenejší, tým nepríjemnejšia je aj detoxikácia. Ale netrápte sa, tieto príznaky trvajú len pár dní a keď sa vytratia, budete sa cítiť oveľa lepšie než hocikedy predtým. V prípade, že by ste pozorovali vedľajšie účinky, ktoré nepatria medzi sprievodné príznaky detoxikácie, alebo ak by ste zistili, že ste alergickí na hociktorú zložku použitú v programe, detoxikáciu okamžite prerušte.

Existuje určený zoznam potravín, ktoré možno konzumovať počas programu Clean Inside?

Hoci program nevyžaduje konzumáciu žiadnych špeciálne určených potravín, odporúča sa zdravé stravovanie. Konzumujte čo najviac bio ovocia, zeleniny, celozrnných výrobkov, strukovín, orechov, arašidov a semienok. Predstavujú vhodný doplnok programu. Vyhýbajte sa konzumácii mäsa, alebo ho aspoň konzumujte v minimálnom množstve; vyhýbajte sa červenému mäsu, spracovaným mäsovým výrobkom, vnútornostiam, rafinovaným potravinám, konzervám, cukru, nadmernej spotrebe soli, nasýteným tukom, káve a alkoholu, ako aj nikotínu.

Videá

Programy na detoxikáciu a očistu čriev

Clean Inside® v troch krokoch