O nás

 

V roku 2006 sme zaviedli na trh kompletný sortiment výrobkov na bylinkovú očistu v prospech uchovania zdravia. V súčasnosti už naše výrobky značky ToxiClean® a Clean Inside® pravidelne používajú pri svojej práci viacerí odborníci v zdravotníctve, a ich užívateľmi sú státisíce jedincov po celom svete.

Úspech NaturalSwiss spočíva v tom, že sa sústreďuje výlučne na detoxikáciu a očistu organizmu, kým iné spoločnosti distribujú aj rôzne iné doplnky výživy a vitamíny.

  • NaturalSwiss je spoločnosť s najväčšími skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu, preto sa stala renomovanou značkou na trhu.
  • Publikujeme uznávané odborné články.
  • NaturalSwiss je medzinárodne uznávaná značka, zastúpená v 11 krajinách.
  • S našimi prípravkami sme získali medzinárodné ocenenia.
  • Spolupracujeme s uznávanými odbornými lekármi a špecialistami.
  • Naše produkty vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP.
  • Profesionálny a kvalifikovaný zákaznícky servis. Portrét kolegyne zákazníckeho servisu zodpovedá skutočnosti. Obráťte sa na nás s dôverou – a my Vašu dôveru nesklameme!
  • Naše vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia, čoho dôkazom sú notársky overené hodnotenia našich zákazníkov.
  • Spokojnosť našich zákazníkov je zaručená na 100%.
  • Naše ocenené programy Clean Inside a ToxiClean užívalo už viac ako milión ľudí po celom svete.

NaturalSwiss – sme tu pre Vás!

Bylinková očista: Spolupráca s prírodou

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou.
Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami.
Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Pomocou byliniek a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny. Bylinková očista podporuje a stimuluje samočistiaci mechanizmus nášho tela – má pozitívny vplyv na vylučovacie a detoxikačné kanáliky organizmu. Najväčšia hodnota byliniek spočíva v tom, že povzbudzujú funkcie nášho tela. Každý človek má šesť navzájom súvisiacich vylučovacích kanálikov. Keď všetky kanáliky fungujú správne, vtedy sa cítime zdraví.

Zoznámte sa s našimi bylinkármi

Prof. BernathMeno Prof. Bernatha je v oblasti prírodných produktov dobre známe. V uplynulých 30 rokoch pôsobil ako popredný bylinkár a liečiteľ alternatívnej medíciny. Svoje výsledky v oblasti alternetívnej medicíny opisuje vo svojej známej knihe o liečivých a aromatických rastlinách. On je tým majstrom bylinkárom, ktorý vytvoril naše produkty.


Eva MacPhersonSom Eva MacPherson, terapeutka v oblasti zdravia a výživy, ekonómka, žena, manželka a matka. Licenciu prírodnej liečiteľky so skúškou v odbore fytoterapeut som získala na ETI v roku 2006 v Budapešti. Počas obdobia svojich vysokoškolských štúdií som sa zaoberala aj vedou v oblasti výživy a biochémiou. V uplynulých rokoch som sa zasa vzdelávala v oblasti dietetiky, resp. aromaterapie v Panarom Aromaterapeutickom Inštitúte. Od svojich siedmich rokov pravidelne športujem, svojím vyrovnaným životným štýlom som vzorom pre svojich pacientov. Ako fytoterapeutická odborníčka spoločnosti Natural Swiss Vám ponúkam v produktoch Natural Swiss vynikajúcu kvalitu výrobkov z liečivých bylín bez kompromisov.


Annamária GotthardAnnamária Gotthard je zdravotná bylinkárka, dietetická odborníčka, pedagogička, spisovateľka, a je oddanou zástankyňou zdravého životného štýlu. Svoj diplom získala z fytoterapie (alternatívna medicína) na Univerzite Britain’s College of Phytotherapy (phyto - z gréckeho slova "rastlina").
Naše produkty by bez Annamárinej priamej spolupráce neboli také úspešné. Annamária je talentovaná a precízna bylinkárka – je stelesnením skutočného holistického prístupu.

NaturalSwiss Blog

Liečivé účinky petržlenu | Pre toto ho jedzme pravidelne

Petržlen je jednou z najobľúbenejších a najčastejšie používaných zelených byliniek. Dnes sa dá pestovať takmer všade, najviac mu vyhovuje stredomorské, alebo miernejšie podnebie a veľa slnečného svetla. Oplatí sa  ho konzumovať nielen pre jeho príjemnú chuť, ale aj pre jeho mnohé, zdraviu prosp...

Výskum mozgu pokročil | Aj v staršom veku sa vytvárajú nové neuróny

V oblasti výskumu mozgu nastal dôležitý prelom. Vedcom sa podarilo prvýkrát dokázať skutočnosť, že aj mozog zdravých starších ľudí dokáže vytvárať rovnaký počet nových neurónov, ako mozog mladých. Tento objav môže zohrávať dôležitú úlohu aj pri liečbe Alzheimerovej choroby, uviedla tlačová agen...

Mýty o stravovaní | Sú vajcia a tuky nezdravé?

Skutočne zvyšujú vajcia hladinu cholesterolu? Patria mastné jedlá pri zdravom stravovaní na zoznam zakázaných potravín? Mýtov o zdravom stravovaní je neúrekom, zozbierali sme 5 najčastejších z nich. Často počúvame, aby sme nejedli tuky a mastné jedlá,  aby sme svoj deň začali obilnými vločk...

Videá

Programy na detoxikáciu a očistu čriev

Clean Inside® v troch krokoch