Kúra Clean Inside

Kúra Clean Inside

Clean Inside + Parasic + Slim Tea

Podrobnosti

69 € / kúra

Najlepšia ponuka

3 kúra: 207 €

30% zľava na 3. balenie

79 € / kúra

2 kúra: 158 €

20% zľava na 2. balenie

88 € / kúra

1 kúra: 88 €


Kúra pozostáva z nasledovných prípravkov:

Clean Inside

Clean Inside

vláknina na čistenie čriev

25%
Pri nákupe 3 kusov
33 € 26 € / kus
78 €
Podrobnosti
Parasic

Parasic

antiparazitný doplnok výživy

25%
Pri nákupe 3 kusov
33 € 26 € / kus
78 €
Podrobnosti
Slim Tea

Slim Tea

detoxikačný bylinkový čaj

25%
Pri nákupe 3 kusov
25 € 19 € / kus
57 €
Podrobnosti

Ďalšie články


Niektoré zložky prípravku Clean Inside®

Vláknina Psyllium

Vláknina Psyllium

(Psyllium) V súčasnosti najpopulárnejšia vláknina. Účinné látky skorocelu majú mimoriadne dobré účinky na funkcie pečene. Užívanie vlákniny psyllium je účinnou pomocou pri hnačkách, pálení žalúdka, proti kašľu, ďalej vďaka účinku na čistenie krvi zlepšuje celkový pocit pohody.


Ľan siaty

Ľan siaty

(Linum usitatissimum) Hlavné účinné látky ľanu siateho zmierňujú príznaky ochorení čriev, žalúdka a cukrovky. Ľanové semeno (Lini semen) sa zaleje vlažnou vodou, čím sa vytvorí ľanový sliz, ktorý je účinný na problémy s črevami a žalúdkom. Po vylisovaní ľanového oleja zostane zvyšková hmota, ktorá má vynikajúce účinky proti zápalom.


Inulín

Inulín

Inulín je komplexný sacharid, ktorý sa nachádza v mnohých rastlinách. Nestráviteľná, vo vode rozpustná vláknina. Má prebiotické vlastnosti a priaznivý vplyv na črevnú mikroflóru.


Niektoré zložky prípravku Parasic®

Pau D’Arco

Pau D’Arco

(Tabebuia impetiginosa) Strom udomácnený v Južnej Amerike. Jeho kôru využívajú obyvatelia kontinentu na liečbu rôznych ochorení. V indickom ľudovom liečiteľstve sa používa na zníženie krvácania a zápalu a ako preháňadlo, ďalej sa používa na infekcie močových ciest, žalúdočné problémy, candidu a ochorenia spôsobené kvasinkami. Vďaka rastlinným účinným látkam prispieva k optimálnemu fungovaniu obranyschopnosti organizmu a chráni organizmus pred vírusmi a baktériami. Vďaka imunostimulačnému efektu zvyšuje odolnosť organizmu.


Tekvicové jadierko

Tekvicové jadierko

(Cucurbitae semen)Vďaka obsahu kukurbitinu s antihelmintickým efektom sa bez kompromisov pustí do boja proti parazitom v črevách, je obzvlášť účinný proti pásomnici. Olej nachádzajúci sa v tekvicovom jadierku patrí medzi najcennejšie rastlinné tuky. Má zásadný vplyv na prepravné procesy, enzymatické reakcie a fungovanie bunkových imunitných reakcií v organizme.


Cesnak

Cesnak

(Allium sativum) Cesnak je bohatý na vitamíny B a C a na minerálne látky (bróm, kobalt, jód, horčík, kremík a zinok). Konzumáciou cesnaku sa zvyšuje účinnosť imunitného systému. Mimoriadnou vlastnosťou cesnaku je, že stabilizuje krvný tlak, čím znižuje riziko srdcových ochorení. Úspešne sa používa aj proti črevným parazitom.


Niektoré zložky prípravku Slim Tea®

Krušina jelšová

Krušina jelšová

(Frangula alnus) Na liečenie sa v prvom rade využíva kôra krušiny jelšovej, ktorá má – vo forme čaju alebo extraktu – preháňavé účinky. Často sa primiešava k čajovej zmesi, ktorá sa užíva s cieľom zlepšenia chuti do jedla a zlepšenia trávenia, ďalej na liečbu ochorení žlčníka a pečene. Pridáva sa aj do čajových zmesí proti obezite a nadúvaniu. Ďalej sa využíva na liečbu aterosklerózy, liečbu vysokého krvného tlaku a pri menštruačných poruchách. Je známa aj ako prípravok proti črevným parazitom.


Mäta pieporná

Mäta pieporná

(Mentha piperita) Listy mäty piepornej obsahujú esenciálne oleje (mentol, menton, mentofurán), triesloviny a flavonoidy. Už dávno je známe, že podporuje trávenie a zlepšuje chuť do jedla. Mäta sa používa na žalúdočné, žlčové a črevné ťažkosti. Mäta znižuje pocit nevoľnosti, je osvedčená ako liek proti nadúvaniu, kŕčom, upokojuje nervy, znižuje bolesti hlavy, má dezinfekčné účinky, čistí krv, okrem toho má dobrý účinok aj pri liečbe ochorení dýchacích ciest. Mäta sa používa aj na liečbu menštruačných porúch.


Medovka lekárska

Medovka lekárska

(Melissa officinalis) Listy medovky lekárskej obsahujú esenciálne oleje, triesloviny, flavonoidy a kyselinu kávovú. Účinné látky medovky lekárskej majú upokojujúci a protivírusový efekt. Medovka lekárska pôsobí upokojujúco na nervový systém a srdce a má uvoľňujúce účinky na kŕče. Stimuluje trávenie a často sa používa pri bolestiach hlavy, nespavosti, poruchách spánku. Medovku lekársku sa mimoriadne odporúča používať v prípade pokazeného žalúdka, pri zvýšenej žalúdočnej kyseline, nevoľnosti či nadúvaní. Známe sú aj ďalšie účinky medovky lekárskej, ako sú napr. stimulačný účinok pri potení, pri vetroch a stimulačný účinok žlčových funkcií.


Je Vaše telo čisté zvnútra?

Prírodná detoxikácia pre úplnú fyzickú regeneráciu: vyhrajte nad únavou, nadúvaním, zápchou a získajte späť svoju vitalitu!

Laboratórne testované Bez laktózy Non GMO Vegetariánske

Všetky zložky sa testujú v overených laboratóriách.
Obsahuje iba vysokokvalitné bylinné prísady z Európy.

Natural Swiss + =


Prírodné
zloženie
+

100%
Garancia
+

Dodanie
do 24 hodín

NaturalSwiss Blog

Maqui bobuľa – Ovocie s najsilnejším antioxidačným účinkom

Posilňuje imunitu, tlmí zápaly, reguluje hladinu cukru v krvi a stabilizuje krvný tlak - tú so len štyri z mnohých liečivých  účinkov, pre ktoré sa oplatí purpurovo-modrastú maqui bobuľu konzumovať. Pre čo všetko ešte, dozviete sa z nášho článku. Maqui bobuľa (Aristotelia chilensis) ktorej ...

Porucha erekcie liečená pistáciami?

Pri liečbe erektilnej disfunkcie existuje mnoho účinných riešení, či už ide o lieky alebo chirurgický zákrok. Pred drastickými metódami však stojí za to vyskúšať pistácie, ktorých pravidelné užívanie má mimoriadne priaznivý vplyv na mužskú potenciu . Pistácie mnohí z nás s obľubou lúskajú, n...

Cícer, lahôdka, ktorá posilňuje kosti, podporuje trávenie a detoxikuje

Cícer  nie je iba základnou surovinou na prípravu chutného krému, ale zároveň aj zeleninou bohatou na cenné živiny, minerálne látky. Prospieva nášmu tráveniu, posilňuje kosti a je plný vitamínov! Cícer, ktorý je v oblasti Stredozemného mora známy ako fazuľa garbanzo, je najpopulárnejším zákl...

Videá

Programy na detoxikáciu a očistu čriev

Clean Inside® v troch krokoch